معرفی امکانات تفریحی و رفاهی پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

رودخانه خروشان

یکی از بخش های اصلی و جذاب پارک آبی سرزمین موجهای خروشان رودخانه خروشان آن به طول 1600 متر در پارک آقایان و 950 متر در پارک بانوان ، عرض 3 تا 4 متر و با عمق 1.1 متر است که دور تا دور پارک گسترش یافته و شرایطی را در محیط داخلی پارک جهت ایجاد شادی و نشاط و تجربه یک تفریح آرام بخش را مهیا نموده است.

در رودخانه آرام می توان با قایق یا تیوب های مخصوص ، در اطراف پارک به گردش و تفریح پرداخت که در مسیر رودخانه نیز سایر تفریحات پارک قرار دارد و تجریه هیجانی و تفریحی مخاطب را دو چندان می کند.

طراحی و ساخت رودخانه به گونه ای است که با کمک کامپیوتر و نرم افزارهای ویژه می توان موج های کنترل شده با شکل های مختلف و دوره های زمانی معین ایجاد کرد و لحظاتی به یاد ماندنی و شاد را در ذهن مخاطبین به یادگار گذاشت.


دریاچه موج

یکی از مهیج ترین تفریحات پارک آبی سرزمین موجهای خروشان چه از نظر نوع تکنولوژی و هم از نظر جذابیت دریاچه موج مجموعه به مساحت 2300 متر مربع در پارک آقایان و 1650 متر مربع در پارک بانوان است. تکنولوژی بکار رفته در استخر موج این امکان را می دهد تا تمام انواع حالت هایی که ممکن است بر روی دریا تجربه شود را برای مخاطب فراهم نماید.

در طول ساعات و سانس های مختلف پارک ، استخر موج حالت های گوناگون مانند حالت های طوفانی شدید تا آرام و کم تحرک را به همراه انواع موج های مختلف ایجاد می کند.


سرسره های پارک

مهم ترین و جالب ترین بخش تفریحی پارک آبی سرزمین موجهای خروشان سرسره های مهیج آن هستند. سرسره ها به اشکال مختلف و پیچ و خم های متنوع و فراوان طراحی شده اند و گاه در بین راه به تونل تبدیل می شوند.

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان با استقرار 4 سرسره مهیج به شرح ذیل شرایط لازم جهت تخلیه انرژی و گذراندن لحظات تفریحی و بانشاط را برای شما همراه عزیز تدارک دیده است. مجموعه دارای بیش از 63 سرسره مهیج بوده که شامل طولانی ترین سرسره سرعتی خاورمیانه و بزرگ ترین سرسره 4 نفره خاور میانه می باشد.


استخر شنا و پارک بازی کودکان

استخر شنای کودکان در فضایی به مساحت 500 مترمربع و با داشتن وسایل آب بازی مهیج مانند سرسره ها ، قورباغه ، دلفین ، الاکلنگ ، تفنگ های آب پاش و غیره ساخته شده است که کودکان می توانند همزمان با بازی به شنا کردن و شیرجه زدن در استخر اوقات خوش و مهیجی را سپری کنند.

آبفشان ها

آبفشان ها وسایل و تاسیسات گوناگون در اندازه ها و شکل های مختلف هستند که با پاشیدن آب از جهات و در اشکال مختلف لحظات حضور کودکان در پارک آبی را زیاد و خاطره انگیز می کنند.


معرفی بخش های خدماتی و رفاهی پارک

فروشگاه ملزومات پارک

یکی از نخستین و اصلی ترین بخش های پارک که در ورودی پارک به صورت زیبایی جانمایی شده است فروشگاه ملزومات پارک است. چرا که تنها زمانی امکان ورود به پارک و فرصت استفاده از برنامه های مهیج آن میسر خواهد شد که لوازم تفریحی و ورزشی لازم را همراه خود داشته باشید، در غیر اینصورت این فرصت را دارید تا تمامی ملزومات خود از جمله حوله ، دمپایی ، کرم ضد آفتاب و ... را بصورت یکجا از فروشگاه مرکزی پارک تهیه نمایید.


فست فود و رستوران

یکی از اصلی ترین نیازهای مراجعین پارک های آبی پس از تفریح و گردشگری در محیط متنوع و مهیج پارک نیاز به غذا و انرژی است که این مهم توسط رستوران و فست فود پارک در فضایی به مساحت 300 متر مربع تهیه و عرضه می گردد.

رستوران پارک به عنوان یک فست فود مدرن انواع غذاها را بصورت سلف سرویس و در کوتاه ترین زمان ممکن با نیروی مجرب به مشتریان عزیز عرضه می نماید.


کافی شاپ

یکی از ضرورت های مهم و بخش جدایی ناپذیر هر نوع سرگرمی مصرف انواع نوشیدنی و تنقلات در حین تفریح و حتی پس از آن جهت رفع خستگی و تجدید انرژی است که در پارک آبی سرزمین موجهای خروشان نیز ما با راه اندازی کافی شاپ روباز به مساحت 300 مت رمربع و مشرف به رودخانه آرام به این نیاز جذاب و شادی آور مشتریان عزیز پاسخ داده ایم.

در کافی شاپ پارک با تدارک انواع نوشیدنی های سرد ، گرم ، آب میوه های طبیعی ، بستنی ، سالاد و میوه های تازه فرصتی فراهم آورده ایم تا شما بتوانید حین تفریح و سرگرمی از نوشیدنی های تازه و با کیفیت پارک نهایت لذت را ببرید.


پارکینگ پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

پارکینگ پارک آبی سرزمین موجهای خروشان در زمینی به مساحت 10،000 مترمربع احداث شده است که به طور همزمان گنجایش 6000 خودرو در 23 لاین را دارا می باشد.