درباره ما

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان در مساحتی بالغ بر 60,000 متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران واقع در مشهد - کیلومتر 1.5 جاده شاندیز قرار گرفته و به عنوان نگین گردشگری مشهد شناخته می شود.

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

امکان استفاده بیش از 65 سرسره مدرن و مهیج با استاندارد های جهانی و نقشه‌های متفاوت برای مهمانان گرامی فراهم بوده که هر کدام از آن ‌ها تجربه‌ای منحصر بفرد را برای شما رقم خواهند زد. پارک آبی سرزمین موجهای خروشان با امکان پذیرش 11.000 مهمان آقا و 7.000 مهمان در قسمت بانوان پذیرای شما عزیزان خواهد بود.

این مجموعه در سال 1394 با همت گروهی از بهترین مهندسان داخلی و خارجی و همکاری یکی از مشهورترین برندهای جهان در زمینه تولید سرسره‌های آبی ، یعنی برند Polin ترکیه افتتاح شد.

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

از همان ابتدای افتتاح مجموعه ، با توجه به اهمیت اختصاص فضای جداگانه و امکان تفریح در تمام روزهای هفته برای بانوان و آقایان ، این مجموعه دو پارک اختصاصی و مجزا را برای تفریح بانوان و آقایان ایجاد نمود.

پارک مخصوص آقایان دارای ظرفیتی بالغ بر 11 هزار نفر بوده و وسعت آن نیز در حدود 30 هزار متر مربع است. قسمت بانوان نیز امکان پذیرش 7 هزار مهمان به شکل هم‌زمان را داشته و وسعت این بخش نیز تقریبا 28 هزار متر مربع می‌باشد.

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان به عنوان اولین پارک آبی کشور شناخته می‌شود که امکان تفریح بانوان و آقایان را در دو پارک مجزا در تمامی روزهای هفته فراهم کرده و توانسته است به عنوان اولین مجموعه دارای استاندارد از محبوبیت بالایی در میان گردشگران و شهروندان برخوردار باشد.

از زمان افتتاح مجموعه تا به امروز همواره تلاش بر آن بوده تا با بهبود زیر ساخت‌ها و امکانات مختلف مجموعه از جمله : سرسره‌های مهیج ، پارک کودکان ، فروشگاه‌ ها ، رستوران‌ و فست فود ، بازی‌های مختلف (لیزر تگ ، فوتبال صابونی ، ترامپولین ، زیپ لاین) پارکینگ و ... بهترین تجربه را برای شما میهمانان عزیز به ارمغان بیاوریم.