بازی ها

در پارک آبی سرزمین موجهای خروشان تجربه هیجان و تفریح تنها به سرسره ‌های متنوع محدود نمی‌ شود. در دو پارک آقایان و بانوان بازی‌ ها و تفریحات متعددی برای شما مهمانان گرامی در نظر گرفته شده که در ادامه با تعدادی از آن‌ ها آشنا خواهید شد.

زیپ لاین ، پروازی مهیج بر فراز مجموعه
زیپ لاین ، پروازی مهیج بر فراز مجموعه

یکی از جذاب‌ ترین بازی‌های مجموعه زیپ ‌لاین است که در حال حاضر طولانی ‌ترین زیپ ‌لاین سرپوشیده جهان بشمار می رود و هر دو سالن آقایان و بانوان به آن مجهز است. با استفاده از زیپ ‌لاین می ‌توانید با بیش ‌ترین سرعت ممکن بر فراز پارک آبی سرزمین موجهای خروشان پرواز کرده و طولی بیش از 130 متر را در ارتفاع 35 متری از سطح زمین طی کنید.

فوتبال صابونی ، ترکیب فوتبال و خنده
فوتبال صابونی ، ترکیب فوتبال و خنده

فوتبال صابونی رقابتی مهیج و خنده ‌دار است که در این رقابت شرکت‌ کنندگان در یک زمین فوتبال کوچک در مقابل یکدیگر قرار گرفته و در زمینی آغشته به کف و آب با یکدیگر رقابت می‌ کنند. شرایط خاص این زمین و لیز بودن سطح آن موجب می‌شود تا تجربه فوتبال بازی کردن به مهیج‌ ترین و خنده‌ دار ترین حالت ممکن تبدیل شود. شما می ‌توانید این بازی مهیج را در داخل پارک آبی تجربه کنید.

لیزر تگ ، جنگی مهیج و جذاب
لیزر تگ ، جنگی مهیج و جذاب

اگر دوست دارید تا یک نبرد جذاب و مهیج را در دنیای واقعی تجربه کنید، لیزرتگ بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود. در این بازی مهیج شرکت ‌کنندگان در قالب دو تیم با در دست داشتن تفنگ‌ های لیزری با یکدیگر رقابت کرده و نبردی تن به تن را تجربه می‌کنند. این بازی مفرح محدودیت سنی نداشته و برای خانواده‌ ها و جمع‌ های دوستانه بهترین انتخاب محسوب می ‌شود.

ترامپولین ، بازی و سرگرمی آکروباتیک
ترامپولین ، بازی و سرگرمی آکروباتیک

یکی دیگر از بازی‌های محبوب‌ پارک آبی سرزمین موجهای خروشان ترامپولین است. این بازی جذاب بخصوص برای کودکان و نوجوانان تجربه‌ ای بسیار مهیج و لذت‌ بخش محسوب می‌شود. تجربه پرس و پرواز در ترامپولین بهراه انواع حرکات ژیمناستیک و آکروباتیک لذت تفریح شما را تکمیل خواهد کرد.

سینما 7 بعدی ، دنیایی خیالی ولی واقعی
سینما 7 بعدی ، دنیایی خیالی ولی واقعی

سینما 7 بعدی تجربه‌ ای فوق‌ العاده است که شما را به دنیایی جدید و پرهیجان وارد می ‌کند. این فناوری مهیج به شما این امکان را می‌دهد تا فیلم‌ های جذاب و مهیج را به شکلی متفاوت تجربه کرده و علاوه بر تماشای تصویر به شکل 3 بعدی ، با جابه‌جایی‌های بی‌نظیر و جلوه ‌های ویژه متفاوت می‌توانید لذت تماشای یک فیلم جذاب را با تحربه بی نظیر 7 بعدی به اوج خود برسانید.