سرسره های مجموعه

کلیه سرسره های پارک آبی سرزمین موجهای خروشان ساخت و طراحی شرکت معتبر POLIN ترکیه بوده و همگی دارای نشان ملی استاندارد می باشند.

سرسره های مهیج در پارک آبی سرزمین موجهای خروشان

مستقیم برویم سراغ جذاب ‌ترین قسمت پارک آبی پارک آبی سرزمین موجهای خروشان. در این مجموعه بیش‌ از 63 سرسره مهیج و جذاب برای تفریح آقایان و بانوان در دو پارک مجزا تعبیه شده که در ادامه با تعدادی از محبوب ‌ترین آن‌ها آشنا خواهید شد.

سقوط آزاد ، لذت بخش ترین سقوط دنیا
سقوط آزاد ، لذت بخش ترین سقوط دنیا

پس از ورود به داخل پارک آبی موج‌ هیجان‌ های پارک آبی سرزمین موجهای خروشان شما را فرا خواهد گرفت. بدون شک مهیج ‌ترین تفریح در این پارک آبی سقوط آزاد است. شروع این ماجراجویی با قرار گیری در ارتفاع 43 متری در فضایی کپسولی شکل است. پس از لحظاتی به شکلی ناگهانی زیر پای شما خالی شده و آدرنالین تمام بدن شما را فرا خواهد گرفت. سقوط شروع شد ...

چاله فضایی ، سفر به دنیایی مرموز
چاله فضایی ، سفر به دنیایی مرموز

از دیگر سرسره‌هایی که نباید تجربه مهیج آن را از دست بدهید چاله فضایی است. در این تجربه مهیج ابتدا با استفاده از مت (تشک مخصوص شنا) وارد سرسره شده و پس از طی کردن سفری مهیج در مسیرهای پیچ‌ در‌ پیچ به فضایی چاله ‌مانند وارد خواهید شد که چرخیدن در این فضا و در نهایت سقوط به داخل چاله آب هیجان شما را به اوج خواهد رساند.

سرسره 4 نفره ، تجربه هیجان به همراه دوستان
سرسره 4 نفره ، تجربه هیجان به همراه دوستان

سرسره 4 نفره فرصتی بسیار مناسب برای افرادی است که بصورت گروهی به همراه دوستان خود به این مجموعه تشریف آورده‌اند. شما می ‌توانید با قرار گرفتن بر روی قایق بادی مخصوص اوج هیجان را در این سرسره بزرگ تجربه کرده و بهمراه دوستان خود از حضور در پارک آبی سرزمین موجهای خروشان لذت ببرید.

سرسره U اوج هیجان
سرسره U اوج هیجان

این سرسره جذاب دو نفره یکی از مهیج ‌ترین سرسره‌ های مجموعه پارک آبی سرزمین موجهای خروشان به شمار می‌آید. شکل ظاهری این سرسره به شکل حرف U انگلیسی بوده و به همین دلیل با این نام شناخته می‌شود. این سرسره در کنار هیجان و شتاب بالا بسیار امن بوده و مسیر رفت و برگشتی آن تجربه‌ای متفاوت را برای شما رقم خواهد زد.

سرسره های سرعتی
سرسره های سرعتی

و اما بریم سراغ مهمانانی که آدرنالینشون فقط با موارد خاص تحریک می شه. سرسره سرعتی. سرسره به ارتفاع 43 متر ، طول 181 متر که بلندترین سرسره خاور میانه است و می تونه شما رو به نهایت سرعت 74 کیلومتر بر ساعت برسونه و حس F1 رو به شما متتقل کنه